Lelo - opinie

Już miałam trochę zabawek erotycznych i muszę przyznać, że gadżety LELO to jest zupełnie inna liga. Oczywiście, są droższe od propozycji konkurencji, ale dzięki temu zawsze można liczyć na najwyższą jakość i świetne przeżycia. Ostatnim moim nabytkiem jest soniczny masażer łechtaczki tej firmy i gwarantuje on zupełnie inne doznania, niż standardowe zabawki tego typu. Do tego design produktów jest bardzo estetyczny, dlatego są dobrym pomysłem na prezent (sama dostałam na urodziny LELO Ella) :)
Paulina
Nie jestem jakoś bardzo doświadczona w temacie wibratorów, ale miałam już dwa i żaden nie był tak skuteczny, jak Soraya 2 od LELO. Opinie koleżanek skłoniły mnie do wyboru zabawki tej firmy i już wiem, czemu wszyscy ją tak polecają :) Jakość wykonania jest świetna, wzornictwo jest bardzo ładne, a przede wszystkim gadżet jest skuteczny w swojej roli i sama jestem zaskoczona, że tak szybko mogę dojść! Doceniam też fakt, że wibrator dobrze działa pod wodą, dlatego mam już towarzysza do wanny :D
Marysia
Parę tygodni temu zastanawiałem się, jaki prezent kupić dziewczynie z okazji rocznicy i poza kinem i kolacją zdecydowałem się na kupno gadżetu erotycznego od LELO. Opinie w internecie zachęciły mnie do wyboru modelu Tiani 3 i był to strzał w dziesiątkę, ponieważ gadżet pozwolił nam nieźle podkręcić grę wstępną :) Przy tym wszystkim Julia korzysta z urządzenia jak jest sama i bardzo je chwali, dlatego był to udany zakup, serdecznie polecam :D
Kacper
Razem z chłopakiem ostatnio zaopatrzyliśmy się w Lelo Noa i oboje jesteśmy pod wielkim wrażeniem z zabawki. To malutki wibrator dla par, który został na tyle sprytnie zaplanowany, że mogę go mieć w sobie, co nie przeszkadza w seksie z partnerem, dlatego oboje czerpiemy przyjemność z wibracji :) Wcześniej miałam okazję korzystać ze zwykłych wibratorów, ale nie dość, że nie były do mnie dopasowane kształtem, to mimo większego rozmiaru były słabsze. Lelo to pewny wybór!
Zuzanna
Koleżanki długo namawiały mnie na zakup wibratora, ale jakoś nie mogłam się do tego przekonać. Może to i dobrze, bo ostatecznie dostałam taką zabawkę na urodziny :P W moje ręce trafił model Ella od LELO. W mojej opinii to doskonałe urządzenie, bo ma świetny (przynajmniej dla mnie kształt) no i mocny silnik, a lubię mocniejsze doznania, dlatego serdecznie polecam! Tydzień temu kupiłam sobie też LELO Sona i to urządzenie też jest genialne, bo serwuje zupełnie inne doznania (stymuluje falami sonicznymi). Dziewczyny, kupujcie!
Wiktoria