Lelo Sona 2 Black

Wodoodporny masażer Lelo Sona 2 black to innowacyjny produkt na rynku gadżetów erotycznych dla kobiet. Urządzenie wykorzystuje technologię SenSonic, dzięki której stymulowana jest większa część łechtaczki niż w przypadku tradycyjnych masażerów. Wibrator skonstruowano z miękkiego silikonu SonoFlow, który ma na celu wychwytywać fale i impulsy, aby stymulować zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Silikon został zaprojektowany tak, by pochłaniać fale dźwiękowe i kierować je z powrotem do łechtaczki, co ma zapewnić subtelne, jedyne w swoim rodzaju doznania. Odczuwanie przyjemności odbywa się także bez bezpośredniego kontaktu z masażerem. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w większy i głębszy otwór.
KUP

Dlaczego warto zainwestować w Sona 2 black Lelo?

Masażer Lelo Sona 2 nie tylko zapewnia wyjątkowe doznania, ale również jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Możesz używać go całkowicie zanurzonego pod wodą, czyli podczas brania prysznica, kąpieli czy podczas relaksu w jacuzzi, ponieważ jest w 100% wodoodporny. Ze względu na konstrukcję gadżetu nie musisz obawiać się o jego uszkodzenie pod wpływem wilgoci, co jest zdecydowaną zaletą. Jest też bardzo łatwy w czyszczeniu, dlatego nie musisz poświęcać dużo czasu na utrzymanie prawidłowej higieny i nie ma ryzyka, że przeoczysz jakieś zabrudzenie. Dzięki temu masażer jest w pełni bezpieczny. Możesz mieć pewność, że cena jest adekwatna do jakości, ponieważ wodoodporny masażer Lelo Sona 2 black cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowniczek. Zamówienie możesz złożyć łatwo i szybko w sklepie internetowym Oh, Paris.
Sprawdź ofertę

Jak działa masażer Lelo Sona 2?

Lelo Sona 2 to masażer wyposażony w akumulator ładowany za pomocą dołączonego przewodu USB, więc ta czynność nie sprawi Ci trudności. Po ładowaniu masażera można używać przez około godzinę. Urządzenie posiada trzy przyciski, za pomocą których możesz operować dwunastoma trybami działania masażera i dostosować go do swoich aktualnych potrzeb. W opakowaniu znajduje się szczegółowa instrukcja obsługi, która Ci to ułatwi. Masażer możesz przechowywać w dołączonej do niego satynowej sakiewce.
Zobacz więcej

Wodoodporny masażer Lelo Sona 2 black - dla kogo się sprawdzi?

Masażer Lelo Sona 2 black sprawdzi się kobietom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego rodzaju stymulatorami. Jest również szczególnie polecany użytkowniczkom, które mają doświadczenie z wieloma masażerami i szukają czegoś nowego. Sona 2 black Lelo to innowacyjne urządzenie, które zapewnia nowe, wyjątkowe doznania, a także pozwala osiągnąć bardziej intensywny i niezapomniany orgazm. Dzięki wielu trybom działania odpowie na zróżnicowane potrzeby każdej kobiety.
Pełna oferta producenta