Lelo Mona 2 cerise

Jeżeli cenisz sobie przyjemność cielesnych uniesień to z pewnością Lelo Mona 2 cerise jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy masażer punktu G posiada specjalnie wyprofilowany kształt, dzięki któremu doskonale dociera ze swoimi intensywnymi wibracjami dokładnie tam, gdzie powinien. Masażer erotyczny Mona 2 Lelo posiada przyjemny dla oka, nieco futurystyczny wygląd. Będzie doskonałym podarunkiem dla partnerki, która w poszukiwaniu rozkoszy nie godzi się na żadne kompromisy.
KUP

Właściwości i sposób działania Mona 2 cerise Lelo

Silikonowy masażer Mona 2 Lelo posiada wbudowany silniczek o dużej mocy, dzięki któremu jest w stanie wygenerować różnego rodzaju wibracje. Dzięki temu Twoja najbardziej podatna na bodźce sfera intymna będzie masowana, a Ty poznasz całą gamę przyjemności, jaką wywoła początkowo delikatna stymulacja, stopniowo rosnąca w siłę, kończąca się na potężnych wibracjach, dzięki którym Twoje ciało przeszyje niewyobrażalna rozkosz. Masażer Mona 2 Lelo posiada tryb sześciu różnych programów wibracji. Odpowiednia długość i kształt urządzenia powodują, że już samo wprowadzanie do pochwy nieaktywnego gadżetu będzie w stanie wywołać pożądane doznania natury erotycznej. Specjalnie zaprojektowane krzywizny masażera pozwalają na koncentrację siły drgań dokładnie w miejscu występowania punktu G w pochwie. Dzięki temu przyrząd ten może być wykorzystywany jak klasyczne dildo, wibrator do stymulacji pochwy oraz przede wszystkim jako masażer wspomnianego wyżej punktu G.
Dowiedz się więcej

Materiały, z których wykonano masażer erotyczny Mona 2 Lelo

Wykonanie urządzenia z silikonu medycznego najwyższej klasy gwarantuje jego trwałość. Ponadto silikon medyczny jest tworzywem całkowicie bezpiecznym, jeżeli chodzi o jego wpływ skórę. Dzięki temu nawet długotrwałe i regularne korzystanie z Lelo Mona 2 cerise jest całkowicie bezpieczne. Silikon medyczny nie posiada zdolności do powodowania podrażnień czy wywoływania jakichkolwiek reakcji natury alergicznej. Dodatkowo urządzenia wykonane z tego rodzaju tworzywa bardzo łatwo utrzymać w czystości, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania produktu. Mona 2 od Lelo jest niezwykle udanym modelem tego producenta, który niezmiennie zdobywa pozytywne opinie wśród dotychczasowych użytkowników. Gadżet ten jest dostępny w doskonałej cenie w sklepie internetowym Oh, Paris, dlatego nie zwlekaj i kup go już teraz. Gwarantujemy pełnię satysfakcji!
Sklep

Parametry techniczne:

kolor: wiśniowy wymiary: 220 x 51 x 33 mm

średnica: 37 mm waga: 128 g

długość użytkowa: 110 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy 920 mAh 3,7 V

czas ładowania: 2 h w 5,0 V 500 mAh

czas użytkowania: do 2 godzin

interfejs: zmienny (6 programów)

tworzywa: ABS / silikon medyczny

Sprawdź więcej produktów