Lelo Lyla 2 Black

Lelo jako jeden z wiodących producentów akcesoriów erotycznych udoskonalił swój poprzedni produkt - jajeczko wibrujące Lyla. Tym razem marka powraca z unowocześnioną wersją masażera miejsc intymnych - Lelo Lyla 2 black. Urządzenie to posiada bardzo elegancki, klasyczny i zarazem nowoczesny design. Będzie doskonałym pomysłem na prezent dla partnera lub partnerki. Masażer Lyla 2 black Lelo oferuje trzykrotnie większy zasięg niż jego poprzednik. Został wyposażony także w unikalną technologię SenseMotion.
KUP

Cechy charakterystyczne masażera Lyla 2 Lelo

Lyla 2 black Lelo posiada wbudowany silniczek, który nadaje urządzeniu o 50% więcej mocy w zakresie dostarczanych wibracji. Ten wyjątkowy gadżet erotyczny od Lelo jest więc skierowany do wszystkich tych, którzy cenią sobie intensywność doznań, dyskrecję w czasie użytkowania i niebanalny wygląd gadżetów. Oddając pilot od urządzenia swojemu partnerowi, będzie można cieszyć się potencjałem masażera Lyla 2 Lelo nawet w sytuacji, gdy jajeczko będzie oddalone od pilot o 12 metrów. Silikonowy masażer Lyla 2 black oferuje użytkownikom pracę w ośmiu różnych trybach gwarantujących zmienne doznania. Dzięki temu urządzenie może być dostosowane do osobistych preferencji i potrzeb.
Sprawdź więcej!

Bezpieczeństwo użytkowania Lyla 2 black

Bardzo istotną kwestią związaną z użytkowaniem zabawek erotycznych są materiały, z jakich dane urządzenie zostało wykonane. W przypadku masażera Lyla 2 black można cieszyć się produktem z najwyższej półki wykonanym z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu urządzenie właściwie użytkowane będzie mogło dobrze służyć przez wiele lat. Ponadto zastosowany w produkcji masażera erotycznego Lyla 2 black silikon medyczny jest tworzywem całkowicie bezpiecznym dla skóry. Nie wywołuje reakcji alergicznych ani innego typu podrażnień. Dodatkowo przedmioty wykonane z wysokiej klasy silikonu medycznego można bardzo łatwo utrzymać w czystości, co z racji przeznaczenia produktu, jakim jest masażer erotyczny, jest niezwykle ważnym aspektem dla klienta. Sklep internetowy Oh, Paris! oferuje ten rewelacyjny produkt w doskonałej cenie. Kup już dziś, a powiększysz grono zadowolonych klientów, którzy do tej pory wyrażali pozytywne opinie o sprzedawanym produkcie.
Idź do sklepu

Parametry techniczne:

- kolor urządzenia: czarny,

- wymiary urządzenia: 80 x 33 x 32 mm,

- średnica urządzenia: 32 mm,

- długość użytkowa urządzenia: 60 mm,

- waga urządzenia: 36 g,

- zasilanie urządzenia: akumulator litowo-jonowy 200 mAh 3,7 V,

- czas ładowania urządzenia: 2 h w 5,0 V 200 mAh,

- czas użytkowania urządzenia: do 2 godzin,

- interfejs: zmienny (8 programów),

- tworzywa: ABS, silikon medyczny.

Lelo - pełna oferta!